|
Wanda SLSC Inc |
Wanda RED
|
David Chapman, Boden Dredge, Wesley Dredge, Trevor Robson, Nathan Spinner
|
Race 1 |
0 |
|
|
Queenscliff SLSC |
Queenscliff A
|
John Tzinberg, Byron Simpkinson, Matt Hamilton, Paul Burton, Dylan Welsh
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Narrabeen SLSC Inc. |
North Narrabeen WHITE
|
Mitchell Lawler, Matthew Mcgrath, Scott Morrison, Luke Scott, Ian Snel
|
Race 1 |
0 |
|
|
Warriewood SLSC |
Warriewood WOODS
|
Trevor Mcdougal, Andrew Doust, Thomas Marland, David Benson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Caves Beach SLSC |
Caves Beach CAVES
|
Jon Piesnik, Adam Harvey, Aran Inglis, David Reagan, Rick Robertson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Torquay SLSC |
Torquay BLUE
|
Matt Culka, Jason Lawler, Rodney Steer, Thomas Patrick, Ray Heathcote
|
Race 1 |
0 |
|
|
Burnie SLSC |
Burnie BLACK
|
Grant Howe, Damien Pursell, Stewart Williams, Matthew Norton, Adrian Norton
|
Race 1 |
0 |
|
|
Yamba SLSC Inc |
Yamba GOLD
|
Justin Stewart, Steven Wiblen, Daniel Cowling, Raymond Wiblen, Rodney Mcskimming
|
Race 1 |
0 |
|
|
Cottesloe SLSC |
Cottesloe DOGS
|
Dave Hunt, Sean Ralph, Paul Bossong, James Bairstow, Simon Hatfull
|
Race 1 |
0 |
|
|
Lorne SLSC |
Lorne POUNDERS
|
Alex Haak, Sam Troon, Lachlan Castran, Hugh Campbell
|
Race 1 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Marcus Doumany, Ronald Payne, Christopher Maher, Edward George, Jon Jefferies
|
Race 1 |
0 |
|
|
Elouera SLSC |
Elouera GHOST RIDERS
|
Karl Melsrose, Craig Sims, Stephen Hutchinson, Mark Mcdonald, Timothy Nesbitt
|
Race 1 |
0 |
|
|
Coolum Beach SLSC |
Coolum Beach FORCE
|
Jason Courtice, Brendan Doyle, Paul Stitt, Corey Stone, Robert Stone
|
Race 1 |
0 |
|
|
Nobbys SLSC (NSW) |
Nobbys BLUE
|
Steven Reid, Tim Wilson, Scott Blackwood, Christian Loades, David Byrnes
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Narrabeen SLSC Inc. |
North Narrabeen NORTH NARRA PIRATES
|
Luke Covey, Matt Bealey, Tom Snel, Mark Anderson, Campbell Burke
|
Race 1 |
0 |
|
|
Elouera SLSC |
Elouera MAVERICKS
|
Bradley Knight, Marc Lawrence, Andrew Lawson, Brett Maguire, David Young
|
Race 1 |
0 |
|
|
Point Lonsdale SLSC |
Point Lonsdale BLACK
|
George Godfrey, Richard Morton, Graeme Smith, Murray Smith, Brett Mazouris
|
Race 1 |
0 |
|
|
Grange SLSC |
Grange BLUE
|
Shane Gleeson, Grant Wiles, Richard Ward, Wayne Thompson, Rodney Reed
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mollymook Surf Life Saving Club Inc. |
Mollymook THE BLACK
|
Neal Sullivan, Steven Creech, Wesley Bean, Chad Venables, Jeff Loy
|
Race 1 |
0 |
|
|
Red Beach SLSC NZ |
Red Beach (NZ) FLYING HERONS
|
Nick Laurie, Nick Reay, Matt Kirke, Craig Dillon, Mike Smith
|
Race 1 |
0 |
|
|
Coledale SLSC |
Coledale COLTS
|
Tim Van, Daniel Garforth, Brendan Macalpine, Kean Peard, Daniel Wright
|
Race 1 |
0 |
|
|
Swanbourne Nedlands SLSC Inc |
Swanbourne Nedlands STOUT
|
David Mitton, Gavin Pascoe, Carl Dyde, Pat Tydde, Terry Foley
|
Race 1 |
0 |
|
|
Ulverstone SLSC |
Ulverstone ULVERSTONE
|
Roger Gaby, Gary Jordan, Troy Butler, Garry Clark, Simon Eade
|
Race 1 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Darren Gore, Dean Cox, Peter Gray, Peter Savage, Michael Baker
|
Race 1 |
0 |
|
|
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro RED
|
Jon Calabrese, Craig Chilcott, John Wright, Adam Stanley, Adam Moore
|
Race 1 |
0 |
|
|
Minnie Water-Wooli SLSC |
Minni Water / Wooli MONKEY SPANKERS
|
Brett Ethell, Brad Neill, Peter Toms, Paul Hay, Paul Vaessen
|
Race 1 |
0 |
|
|
Woolamai Beach SLSC |
Woolamai Beach ANGELS
|
Stuart Cassin, Justin Heath, Lachlan Von, William Blewett, Chris Waxman
|
Race 1 |
0 |
|
|
Austinmer SLSC Inc. |
Austinmer WHITE
|
Adam Hammersley, Chris Meades, Dennis Patison, Danny Murrill, Craig Hadfield
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bondi Surf Bathers LSC |
Bondi SUITS
|
Justine Voller, Harvey Barrett, Dylan Foo, Sven Gloor, Richard Mcdougall
|
Race 1 |
0 |
|
|
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay A
|
Peter Hill
|
Race 1 |
0 |
|
|
Ocean Beach SLSC |
Ocean Beach THUNDER
|
Blake Cansdale, John Young, Chris Young, James Manning, Dean Simonson
|
Race 1 |
0 |
|
|
|
|
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba AMCAL
|
Daniel Dwyer, Stephen Davies, Lincoln Smith, Jason Baunach, Grant Cooper
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Lorne SLSC |
Lorne GROWLERS
|
Alister Mccombe, Andrew Duffield, John Halloran, Jarred Mccombe, Bradley Kerr
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach ZS
|
Bradley Cox, George Ruzek, Beau Meredith, Duncan Smith, Richard Brierty
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Batemans Bay SLSC |
Batemans Bay N
|
Craig Shepeard, Andrew Tyler, Rhyan Young, Michael Bellette, Neil Innes
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Collaroy SLSC |
Collaroy BLACK
|
Chris Brogan, David Hopper, Angus Wilson, Howard Christie, Peter Johnstone
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bulli SLSC |
Bulli BLACK
|
Chad Curruthers, Anthony Meads, Scott Taylor, Paul Jones, Shane Geloven
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bilgola SLSC |
Bilgola GOLD
|
Ben Dawes, Anthony Otoole, Jason Crump, Don Mcmanus, Mark Hooley
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Corrimal SLSC |
Corrimal CRABS
|
Ben Bell, Peter Scott, Jason Northey, Glenn Staples, Greg Lancaster
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Fairhaven SLSC |
Fairhaven BLUE
|
Nicholas Mccann, Matthew Long, Jason Kerr, Ron Diamond, Geoff Matthews
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Mona Vale SLSC |
Mona Vale A
|
Ben Waller, Richard Brookes, James Morrison, Bryce Munro, Nathan Perry
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Rainbow Bay SLSC |
Rainbow Bay SWINGERS
|
Arthur Bool, Matt Buldo, Damien Clayphan, Darian Brennan, Aaron Hickey
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Cronulla SLSC |
North Cronulla GOLD
|
Martyn Edson, Mick Crutcher, Stephen Swane, Andrew Smalley, Adam Mulhall
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Jacob Andrew, Goce Javanovski, Benn Neppel, Trevor Dyson, Keith Quinton
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Austinmer SLSC Inc. |
Austinmer BLUE
|
Steve Drysdale, Aaron Greenhalgh, Sebastian James, Adam Prentice, John Patison
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Cronulla SLSC |
North Cronulla BLACK
|
Damian Loveday, Conrad Pearson, Daniel Schriek, Tom Payne, Nick Struve
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
South Maroubra SLSC |
South Maroubra DOLPHINS
|
Brett Skinner, Ryan Byrne, Bob Byrne, Cameron James, Damien Woods
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
South Curl Curl SLSC |
South Curl Curl BLUE
|
Malcolm Johnstone, Robert Lowery, Mark Spiteri, Nathan Wilson, Elton Mckay
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Freshwater SLSC |
Freshwater FRESHWATER 4 PLAYS
|
Simon Fraumeni, Matthew King, Michael King, Huw Evans, Bernard Farrelly
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Cronulla SLSC |
North Cronulla BLUE
|
Stephen Mcpherson, Chris Osborne, Aaron Lea, Mark Lea, Jason Brown
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
MacMasters Beach SLSC |
MacMasters Beach A
|
Greg White, Tom Wilson, Mark White, James Latham, Michael Norman
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Ballina Lighthouse and Lismore SLSC |
Ballina A
|
Al Barrett, Raana Campbell, John Harvey, Shane Hill, Geoff Marshall
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
South Curl Curl SLSC |
South Curl Curl GOLD
|
Christopher Flemming, Steven Evans, Alan Lerpiniere, John Oxley, Craig Bowra
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach BARBARIANS
|
Toni Dunlop, Michael Brown, Anthony Wright, Randall Martin, Glen Williams
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Manly LSC |
Manly BLUE
|
Brad Woodward, Stuart Sincock, Darren Burke, Craig Mccarthy, Michael Dawes
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
South Port SLSC Inc (SA) |
South Port SNAPPERS
|
Justin Pitcher, Brad Long, Beau Lyons, Jeffery Hegarty, Angus Boot
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Coogee SLSC (NSW) |
Coogee A
|
Rodney Colman, Mark Featherstone, Lee Hume, Paul Julian, Matthew Leary
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Coogee SLSC (NSW) |
Coogee MUPPETS
|
Darren Winmill, Phil Mcguiggan, Andrew Bloxsom, Scott Parker, Paul Beale
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Kurrawa SLSC |
Kurrawa A
|
Carl Gibson, Martin Fletcher, Ross Mcphillips, Angus Wilson, Peter Mackie
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Moruya SLSC |
Moruya WHITE
|
Luke Mathie, Wayne Coppin, Shaun Pike, Luke Price, Darren Irwin
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Tallebudgera SLSC |
Tallebudgera RERUNS
|
Jonathan Tyson, Marcus Free, Paul Davies, Gary Williams, Robert Mills
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park 88S
|
Joseph Devries, Ellis Taylor, David Moran, Gary Butterworth, Brendan Pitman
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
South Maroubra SLSC |
South Maroubra SOUTH MAROUBRA UP
|
Stewart Danswan, Peter Armstrong, Simon Butterfield, Peter Economou, Cliff Gerathy
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
South Narrabeen SLSC |
South Narrabeen SALTY SEALS
|
Matthew Evans, Stephen Bown, Daniel Morris, David Hauser, Stuart Haven
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl CANE TOADS
|
Ian Bucknall, Matthew Clymer, Nick Harris, Daniel Mcmillan, Wyn Bromiley
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Evans Head-Casino SLSC inc. |
Evans Head / Casino A
|
Peter Hickey, Chris Snel, Simon Hyder, Michael Robson, Brett Farmer
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Tugun SLSC |
Tugun A
|
Nick Collins, Donald Cotterill, Damien Roman, David Tranter, Bruce Zillman
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Tallebudgera SLSC |
Tallebudgera UNITS
|
Ken Secombe, David Hamman, Simon Newitt, Bruce Mcnaulty, Lyle Clark
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe J
|
Ben Hopkins, David Porzig, Kim Greville, Jack Alliss, Derek Knox
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Fremantle SLSC |
Fremantle A
|
Dan Hamilton, Justin Rose, Steven Petrie, James Tilbury, Michael Cameron
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Newport SLSC |
Newport WYLD
|
Jason Cooper, Scott Lelievre, Andrew Moore, Samuel Wallrock, Michael King
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Lorne SLSC |
Lorne BOWLERS
|
Zachary Russell, James Bowden, Joel Ireland, Ben Summons, Frank Veltman
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Woolamai Beach SLSC |
Woolamai Beach SILK
|
Badier Kubis, Matt Goncharow, Adam Thistlethwaite, James Westh, Stephen Blewett
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Metropolitan Caloundra SLSC |
Met Caloundra BLUE
|
Phillip Ashworth, John Mckibben, Leonard Fox, Jason Hague, Clifford Wirz
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bondi Surf Bathers LSC |
Bondi UNITS
|
Jarod Anthony, Matthew Barker, Hayden Shepherd, Robert Tate, Jason Vineberg
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Tugun SLSC |
Tugun B
|
Matt Burgess, Glenn Seaton, Murray Damro, Luke Murdoch, Tony Way
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Batemans Bay SLSC |
Batemans Bay VIKINGS
|
Randal Bulley, Jonathan Prosser, Cameron Reid, Gavin Hunt, Bert Hunt
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Noosa Heads SLSC |
Noosa Heads BLACK
|
Mark Hurley, Craig Fisher, Aron Davis, Lance Duncan, Robby Meijer
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bondi Surf Bathers LSC |
Bondi SEXUAL CHOCOLATE
|
Phil Stivano, Adrian Belle, Paul Bowra, Angus Graham, Peter Boneham
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bungan Beach SLSC Inc |
Bungan Beach GOLD
|
Arron Reilly, Murray Jess, Frank Alker, Michael Murphy, Matt Collins
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Dicky Beach SLSC |
Dicky Beach 2
|
Benjamin Cook, Bernie Mcmahon, Alex Saxvik, Matthew Miller, Adam Roberts
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Muriwai (NZ) |
Muriwai (NZ) MURIWAI
|
Peter Dallimore, Findlay Herbert, Chris Mccullough, John Mark, Gordan Williams
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Avalon Beach SLSC |
Avalon Beach RED (Peter CARTER; Derek
|
Rick) Millar, Daryl Johnson, Shaun Wolthers, Bjorn Wolthers
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bulli SLSC |
Bulli GOLD
|
Luke Mcallister, Lachlan Weidersein, Peter Long, Nigel Taylor, Wayde Peterson
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Pacific Palms SLSC |
Pacific Palms PALMS
|
Stephen Arthur, Michael Evans, Kayne Lyle, Peter Kitley, Steven Knight
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Narrabeen SLSC Inc. |
North Narrabeen BROWN HORNETS
|
Danny Kelly, Troy Townsend, Rhys Blackburn, Michael Mcdermott, Brenden Reedy
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Tallebudgera SLSC |
Tallebudgera PHANTOMS
|
Luke Taylor, Trent Ryan, Luke Ellis, Adam Brown, Greg Campbell
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Dicky Beach SLSC |
Dicky Beach 1
|
Anthony Keller, Michael Skillen, Andrew Trevor, Peter Hall, Timothy Brady
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Ocean Beach SLSC |
Ocean Beach SS
|
John Jay, Chris Martlew, Dean Hillard, Mark Van, Michael Cairns
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Wollongong City SLSC Inc. |
Wollongong City A
|
Michael Brannon, Martyn Morris, Darren Thompson, Brett Dingwall, Rodney Latham
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Corrimal SLSC |
Corrimal BLACK
|
Travis Down, Scott Smith, Craig Hyslop, Luke Erven, Anthony Cartwright
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Long Reef SLSC Inc |
Long Reef A
|
Jason Benn, James Lumsdaine, Graeme Jenkins, Andrew Robson, Ross Jenkins
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Fairhaven SLSC |
Fairhaven ORANGE
|
Nathan Lenehan, James Mccarthy, Dylan Cresswell, Guy Mackinder, David Smith
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Jan Juc SLSC |
Jan Juc DEAD RABBITS
|
Michael Quinn, Steven Lydell, Trevor Twitt, James Mckenna, Scott Tannahill
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
City of Perth SLSC |
City of Perth A
|
Andrew Garswood, Damon Hansen-knarhoi, Geoffrey Wilson, Andrew Kelly, Simon Allison
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Freshwater SLSC |
Freshwater FRESHWATER BLUE
|
James Schell, Julian Delaney, Fraser Giblin, Josh Harrison, Alex Mawson
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Peregian Beach SLSC Inc |
Peregian Beach A
|
David Lough, Leigh Hall-sullivan, James Bezer, Kelvin Mulholland, Peter Grant
|
Race 1 |
0 |
|